bütün gün mal mal evde oturmak/çok sıvı tüketmek

selamlar,

bütün gün mal mal evde oturup hiçbir şey yapmamayı, kimseyle konuşmamayı çok seviyorum. mal mıyım? bence çok güzel bi'şey. keşke her günümü böyle geçirebilsem. sizde de böyle mi durum?

bi de bu tip günlerde çok sıvı tüketiyorum. çay-kahve-kola-su paso bişeyler içiyorum. ölmem di mi?

mersi.

istanbulda yaşıyosan normal bu

  • merkezefendi  (25.11.12 20:15:30)
Bir Çin atasözü var:

"Evde oturan, ölür."

bonus: www.youtube.com
  • compadrito  (25.11.12 20:18:58)
en iyisini yapıyosun yeterki arada neler oluyor bitiyor diye haberleri takip et ki sol frame'i takip etsen bile yeter. bir de film dizi izle kitap oku tamam. dışarı çıkıp yozlaşmış insanları betonlaşmış binaları görmektense veya eğlenmek için zevk için ölmektense evde oturmak bin kat daha iyi bana göre de. asosyalizm iyidir, masumdur.

  • inancsiz deve  (25.11.12 20:21:12)
yıllardır aradığım ikizim sen misin yoksa ?
kola -kahve dışında pek tehlikeli şeyler değil ki onları az tüketsen onlar bile zararlı değil.

  • hmm  (25.11.12 20:21:21)
ben de yapıyorum. hatta haftasonumu aynen böyle geçirdim. ama bence çok boktan bi şey. niye yapıyorum bilmiyorum. çok sıvı tüketimi de iyi bence, en azından zırt pırt tuvalete gider azcık hareket etmiş olursun =)

  • bxgx  (25.11.12 20:22:35)
kesinlikle en çok sevdiğim aktivitem. misal bugün sabah kalktım bilgisayarın önüne oturdum arada tuvalete ve yemek çay kahve almaya mutfağa gittim. hala başındayım tek başınayım sakinim oh mis

benim dinlenmeden anladığım budur aga. yorucu haftalardan günlerden sonra 1 günü böyle geçiremezsem toparlanamıyorum
  • 10lion sinisterer  (25.11.12 20:27:07 ~ 20:27:59)