Windows 7 ile ilgili sorular

Sevgili wookieler

windows 7 hakkinda aklima biseyler takildi da sorayim dedim

1- Suan ortadaki betasi public beta degil sirketten sizma gibi bisey yanlis bilmiyosam. degil mi?
2- vistayla dual boot yapilabiliyor mu?
3- (ve en önemli soru) yanlis hatirlamiyorsam xp'de beta kullanip feedback bildirenlere beles lisans vermislerdi, ayni sey vista'da da olmustu. simdi windows 7 beta kursam bi tane dandikten bi "sunu söyle yapinca hata veriyor" diye bi feedback yollasam ilerde windows'un bana key verme ihtimali var mi? yksa public betayi mi beklemem lazim? yoksa öyle bir sey yok, bunlar sehir efsanesi mi?

3-ssg bir keresinde bill gates'in kendisine günahını bile vermediğini söylemişti.

  • etna  (23.12.08 00:18:52)
1. Degil
2. Yapilabilir
3. W7 beta tester'i olmaniz lazim, ki olsaniz bile kesin degil, pasa gonullerine kalmis.
  • x daemon  (23.12.08 01:13:04)