bu başlangıçlara göre hangi film seyredilir

Filmimiz iki asker ve kırkının ortasında bir adamın çalılıklarda saklanarak hareket ederler uzun saçlı asker geri dönmeliyiz der lakin öbür asker aklını peynir ekmekle mi yedin şayet geri dönersek yuvamızı yaparlar dedikten bataklıktan geçeceğiz der. Konuşmalar ilerledikçe iki askerin kırklarının ortasında adamı asilerden korumak için tutulan paralı askerlerdir ve korudukları adam ise devlet başkanıdır

Filmimiz Saygon garında bekleyen Valerie isimli genç kadınla başlar. Valerie’nin yanına yaşlı bir kadın gelir yanlarında çalışacağı aile hakkında bilgiler verir. Lofeu ailesi Hindiçin’nin köklü kauçuk üreticileri olduğunu öğreniriz. Valerie işvereninin evine gider. Kapıda karşılaştığı yaşlı hizmetçi çalışacağı ev ve ev halkı hakkında bilgiler verip ev halkının eve seyrek uğradıklarını belirtir. Valerie yaşlı hizmetçinin öğütlerini dinledikten sonra odasına çekilir.

Filmimiz harlayan ateşin yanında yarı çıplak dans eden kadınlara başlar. Daha sonra aynı kadınlar cübbelerini giyip bebekli bir kadının evinde leş bekleyen akbabalar gibi dizildiğini görürüz ve bebekli kadın ise bilinmeye doğru kaçar.

Filmimiz yağmurlu bir gecede sevişen kişilerle başlar ve daha ayine hazırlanan kara cübbeli şahıslar görürüz. Bir sürü kişi bir ağızdan garip sözcükler sıralamaktadır ve ayini yöneten kadın sunakta bulunan kadını kurban eder. Daha sonra Ellen isimli genç kıza avukatı 21 yaşına bastın babanın mirasını almaya hak kazandın dedikten sonra genç kızın geçmişini babası doğumda kalp krizi geçirmiş annesi bu olay sonrası akli dengesini yitirmiş halası tarafından bakılmıştır. Genç kızın halası dedikodulara göre kara büyü ile uğraşan bir kadınmış avukat Ellen’nın vasiyetini almaya çalışmış başarılı olamamıştır. Avukat genç kıza bunları anlatmadığını çünkü genç kızın mirastan yararlanamayacağını söyler. Konuşma bittikten avukat genç kızı tebrik eder ve Ellen teşekkür manasında avukata sarılır.

sex sells
en sonuncusu hacı.

  • cagkan  (24.11.12 18:42:03)