Lustral Kullananlar Yardım

Yoğun stres altındayım, hep uyumak istiyorum, okuduğum bölüm beni deli ediyor vs vs diye doktorum bana lustral ve arcalion denen ilaçları verdi. Lutsral 50 mg, dün başladım ilk günler yarım içecekmişim 6 ay hiç bırakmayacakmışım falan. Da sözlüklerde yorumları okudum korktum yan etkilerinden, hafızayı zayıflatmasından. Bölümüm ciddi yaratıcılık, hafıza falan isteyen bi bölüm doktorum da biliyor bunu. Manyak olmayayım sonra? Kullananlar bir yorum yazsanız içimi rahatlatsanız

yan etkileri yalnızca alışma döneminde (3 hafta civarı) görülür. sonra ortadan kalkar. raat ol.

  • croupier  (24.11.12 12:01:51)
Bana mide bulantısı falan yapmadı uykum geldi ama zaten hep uykum gelir ondan mı çözemedim. Beni korkutan bırakma sürecinin zor olması ve unutkanlık, duygusuzluk gibi şeyler

  • gregorsarımsak  (24.11.12 12:04:41)
lustral hafif bir ilaç ben çok daha ağır bir şey kullanıyorum onun bile yan etkileri önemsiz.ayrıca o hafıza yan etkisi efsane ben kullandım tam da tersine yaratıcılığım gelişmişti zevkle şevkle kullan

  • geceleriucanteror  (24.11.12 12:08:05)
selam.

kendi deneyimlerimi söyleyelim:

ilk 2-3 hafta uykusuzluk yaptı bende. 4-5 saat uykuyla tam performans yaşayabiliyordum. bu sürede bacaklarımı sürekli sallama isteği de oluyordu ve engelleyemiyordum.

bu aşamayı atlattıktan sonra en ufak bir yan etkisini görmedim, en çok da 2. ayın ortasından sonra faydasını gördüm. üstüne bir de güzelce kilo verdim.

ama aynı ilacı kullanan bir arkadaşım, sürekli uyumak istiyordu, arkadaşlarıyla arası bozulmuştu, evden çıkmıyordu, kilo almıştı.

ben de senin gibi uyku ve algı kapanmasından korkuyordum başlarda, o yüzden kahve içmeye başladım düzenli olarak ilaca başladığım gün. öğlenleri bir-iki fincan filtre kahve içiyorum hala. herhangi bir hafıza vs. problemle karşılaşmadım.

eğer çok kafaya takıyorsan 1-2 fincan kahve, multivitamin desteğiyle beraber kullan lustrali.
  • tormentorius  (24.11.12 13:15:09)
reis takma kafaya, 50 mg hiç bişey değil. zaten lustral baba ilaçtır o kadar baş ağrıtmaz. ben kullandıktan bir kaç gün sonra sözlükteki yorumlara baktım. has.ktir çektiğimi çok net hatırlarım:)

eğer doktorunla koordineli olarak ilaç kullanımını devam ettirirsen zaten sıkıntıların azalır yaratıcılık eskisinden de iyi devam eder.
  • vizdilva  (24.11.12 15:37:13 ~ 15:37:25)
Bugun sınava gırdım ve calıstıgım her şey kafamdan uctu gıttı. Soruya bakıp "ben buna calısmıstım" dedım sadece kendı kendıme ama stres falan hıssetmedım. Normalde baya kotu hıssederdım, ıcım sıkılırdım. 3. Gunum. Tepkısızlık ve unutkanlık yapmış olabılır mı? Cıddı anlamda korkuyorum bu etkısınden, zaten evhamlı ınsanım olumsuz yorum okudukca daha da kotu oluyorum. Burdakılerın hepsı olumlu ama bılemedım ıste

  • gregorsarımsak  (25.11.12 16:46:27)
tüm maddeleri bırakırım antidepresanı asla.

  • geceleriucanteror  (25.11.12 17:10:46)