baş ağrısı

bu baş ağrısının sebebi nedir? sinüzitim var ama şuan ne burnum tıkalı nede akıntım var. sinüzit her gün baş ağrısı yapar mı? akşam olunca kafamın ön tarafı farklılaşıyo resmen, gözden kaynaklanan bi ağrı olabilir mi? baya kitap başındayım çünkü ailedeki herkes gözlük kullanıyo üstelik. gittiğim her doktor gibi sinüzittendir sinüzitten demeyin nolur.

ağrıyan yer kanla yeterince beslenemeyen yerdir.

  • ne olsun ne olsun  (23.11.12 19:17:27)
ben sebepsiz baş ağrılarından limon yiyerek kurtulurum genelde. aslında sebepsiz değildir bu ağrılar, soğuk boyun bölgesine temas edince burayı sertleştiriyor ve ağrıya sebep oluyor, limon da yumuşatıyor. en azından bende işe yarıyor placebomudur bilmem.

  • horozmayk  (23.11.12 19:24:09)
valla sen bi göz doktoruna görün derim. kendisi direkt ağrı yapmaz ama farketmediğin bir astigmatın varsa, farketmeden göz ve çevresindeki kaslarını kasarsın. günün devamında gerilim tipi bölgesel ağrılar çekmen normal.

şuraya bi bak istersen:
(bkz: astigmat)
  • 7c  (23.11.12 19:24:51)
göz tansiyonu da olabilir. ama kafanın ön tarafıysa kronik sinüzit olabilir ya da allerjen kaynaklı baş ağrısı bilmem oluyo mudur. bana sinüzit gibi geldi ama ön taraf diyince. 6 senedir saçım ıslak dışarı çıkmıyorum ve hele kıışın beresiz, sinüzit affetmez.

  • achtundsiebzug  (23.11.12 19:41:41)
sinüzit olsa bile bazen oluyo 5 gün evden çıkmıyorum soğuk yüzü görmüyorum ona rağmen akşam olunca başlıyo bi ağrı. parol bağımlısı olcam diye korkuyorum.

  • trajikomix  (23.11.12 20:07:34)