çok iyi sistem gerektirmeyen bir kere almalı veya bedava mmorpg

eskiden guild wars 1 oynuyordum. çok eğleniyordum ama şimdi 2.si çıktı ve 1.sinde kimse kalmamıştır diye düşünüyorum. 2.'sini de muhtemelen bilgisayarım kaldırmaz. kaldırmadıydı hatta.

aylık ödemesi olmayan (satın alma ücreti olabilir) veya free2play(ücretsiz) mmorpg tavsiye edebilecek var mı? oynayanı ve webdeki kaynakları bol olsun.

çok iyi sistem gerektirmeyen, çok kötü sistemleri de kabul etmeyen mmorpg türünde Allods Online'ı tavsiye ederim. Oynadığım en iyi mmorpg.

www.allodstr.com (Türkiye'ye has resmi sunucu)
allods.gpotato.com (Global sunucu)
  • gaddarkerim  (23.11.12 15:39:57)
allods'u çok az oynamıştım ve tamamen grinding üzerine gelmişti bana. sanırım oyunda level cap çok yüksek ve level atlamak da çok zor. size iyi gelen tarafları nelerdir?

  • herbivor  (23.11.12 15:45:01)
Allods'a başta alışması zor geliyor ama alışınca müptelası oluyor insan. Benim sevdiğim özellikleri görev sisteminin çok gelişmiş olması ve oyunun kendini tekrar etmemesi. Oyunun grafiksel öğelerine ve soundtrack'lerine ayrı hasta olmuştum zaten.

Anime tarzı oyunlardan hoşlanıyorsan adı çok duyulmamış ama cidden eğlendirmeyi başaran bir oyun, Dragon Nest'i önerebilirim ayrıca.

dragonnest.nexon.net
  • gaddarkerim  (23.11.12 15:50:47)
allods düşünmüyorum çünkü tamamen oyuncuyu sömürmeye odaklanmış bir oyun olduğunu çok defa duydum. item mall falan tabi ki olacak da abartmışlar sanırım oyunda gerçek paranın yerini biraz.

  • herbivor  (23.11.12 16:05:01)