Diyelim ki maça gidiyoruz..

Evet konuya o kadar fransızım. Arkadaş, Zenith ve futbol hastası bir yabancı, dedi ki bir maça gidelim. E geldiği tarihte en klas maç FB - GB maçı bu Pazar akşamı.

Şimdi lütfen anneye anlatır gibi anlatın maça gitme hadisesini :)

(Bildiklerim Şükrü Saraçoğlu'nun yeri ve Biletix)

oha baktım da bilet fiyatları ne olmuş yav? 33tl bile birşey. Ben ki ancak patlamalı aksiyonlu filmlerde sinemaya giden adam..Neyse ama Migros tribünü nasıl?

bileti aldıktan sonra stada gidiyosun ve eğer hangi tribüne nereden gireceğini bilmiyorsan stad çevresindeki insanlardan birine ya da görevlilere falan sorarsın. şurdan git burdan git diye yönlendirirler sizi.

sinemaya gider gibi yahu. zor iş değil.
  • leni 09  (23.11.12 10:27:38)
biletix gişesinden istediğin tribünden biletlerinizi alırsınız. şu an zaten genel satışta.

maç saatinden 40-45 dakika önce kale arkasına bile girebilirsiniz. atmosferi görmek için daha erken gitmek size kalmış.

yanınızda pet şişe su, çakı, çakmak, ayna, tarak :) bulundurmayın polisler topluyor.

kale arkası her zaman ayakta izler herkese uymayabilir. bütçenize göre fenerium tribünleri daha keyiflidir.

iyi seyirler.
  • kumulatifvergimatrahi  (23.11.12 10:27:45)