İz Bırakmayan Deotak'ın izine neden rastlayamadım ?

Selam Lidyalılar. Geçen gün bir kozmetik dükkanına deotak almaya gittim. Krem olanından almayı planlıyordum fakat kalmadığı için roll-on olan modelinden aldım. Eve geldim duş aldım tam süreceğim o da ne? Hayallerim yıkıldı.Koltuk altımın etrafından 5 dakika boyunca 6666 kere tur attırmama rağmen bir şey sürüldüğünü hissetmedim. Vardır bir hikmeti dedim. Bakalım bu işin sonu nereye varacak dedim. 1 gün geçti deodorant kullandığımda kokmayan koltuk altım kokmaya başlamıştı. Nasıl bir travma yaşadım anlatamam. Kendime olan öz güvenimi yitirdim. Ben ki 500 kişi önünde bir kere teklemeden saatlerce sunum yapan adam ufacık bir kız çocuğuyla konuşurken kekelemeye başladım.Çok zor durumdayım yalvarırım yardım edin. Benim deotakım mı bozuk acaba? Yoksa deotakın roll-on olan kısmısı hep böyle miydi?

Boktan bir sorun için onlarca cümle okumak istemeyenler için özet:

Deotak roll-onu sürünce bir ıslaklık bir koku falan gelmiyor acaba bana verilen ürün mü bozuk? Bozuksa bana bu ürünü veren kıza şişeyi soksam caiz midir?

kurumuştur muhtemelen o ürün. yoksa ıslaklık ve varsa koku bırakması gerekir.

  • devilred  (22.11.12 20:59:40)
ben de roll-on olanından aldım. deneme amaçlı. aynı durum bende de oluyor. çabuk kuruyor. ters şekilde tutuyorum ama o da pek fayda etmiyor. sıkacaksın şişesini o zaman hemen geliyor.. bi daha asla roll-on olanından almam.

  • jenshina  (22.11.12 21:16:54)
Lapiden le bunun arasında ne fark var.açıklayın dostlar

  • Sourlimes  (22.11.12 21:48:07)