yoksa ben zurna mıyım

yemek saatinden bir iki saat önce/sonra kahve içtiğimde barsaklarım bi uyarılıyor, kıpraşıyor falan. normal bir şey mi? yani kahve o kadar da kompleks bir şey değil, mide ve ötesi de sağlamdır bende elhamdülillah:) özel bir uyumsuzluk falan mı acaba?

ben de normalde kabızlık yapar diye biliyorum ama kahveden sonra tuvalete giden arkadaşlarım var.

  • 9kuyruklukedi  (22.11.12 16:20:37)
alalalah kahve kabız mı yapar bende çok kıvamlı bir hale geliyor.

  • exodia  (22.11.12 16:28:44)
bende çok normal.

çok mühim ek bilgi: patır patır sıçırtıyor yani.
  • sanat guresi  (22.11.12 16:31:52 ~ 22:48:29)
bağırsaklarında başka bir sorunun habercisi olabilir.

  • ayazkan  (22.11.12 16:44:07)
kahveyi ne zaman içsem kaka düzenim veya kakanın öz yoğunluğu farklılık gösteriyor. özellikle kahve içtikten bir süre sonra tuvalete gidiyorum. kremasız şekersiz kahve için geçerli.

türk kahvesi içtiğimde de bağırsaklarımın çalıştığını hissediyorum ama kakama etki etmiyor.
  • elmalili hamdi yazar  (22.11.12 19:21:27)