[]

Paypal

Ebayden ürün aldım. Daha önce iş bankası kartımla eşleştirmiştim. Bunun ücreti hesabımdan mı çekilicek, yoksa kredi kartımda mı gözükücek?

Şimdi baktım, kredi kartımda bekleyen işlemlerde gözüküyor. Fakat paypal ödemenin tamamlandığını söylüyor. Kendi kendine kartımdan parayı çekicek mi?


 
sanırım bekleyen işlemden kastı hesap kesim tarihinde kesilecek olması. ama resmen ödeme kabul edilmiş.


  • vizdilva  (22.11.12 13:02:47 ~ 13:02:58) 
kredi kartında açık provizyonda gözüküyorsa eğer bugün mesai bitimine kadar veya yarın çekerler hesaptan.


  • interview with the vampire  (22.11.12 13:03:18) 
hesaptan değil pardon kredi kartından demeliydim.


  • interview with the vampire  (22.11.12 13:04:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.