[]

Sector unknown

Merhabalar;

Makina mühendisi olarak bir elektrik firmasına düştüm. Yeni mezunum. Normal olarak pek bişi anlamadığım için işçilerin meşhur muhabbetlerine konu olma durumum var. Şuan pek fazla bir sorumluluk yüklenmediği için sorun yok. Bu yüzden gel sana elektrik öğretcem diyen bir mühendis abi de yok. velhasıl kelam(eğer boyle dogru yazılıyosa) böyle bir durum tecrube eden varsa tavsiyelerini merak etmekteyim. Ayrıca şunu şunu öğren aha şu da buna ait dökümantasyon diyen varsa alnından öperim sulu sulu çok mutlu olurum ha!


 
altyapın yoksa okuduğun şeyler hep genel kültür olarak kalır, yani bina elektrik tesisatını okuyarak öğrenemezsin ama açar okursan monofaz trifaz nedir öğrenebilirsin, makina mühendisi olarak elektrik bilmediğin için seni ayıplayan işçi/müdür/patron olmaması gerekiyor, tabi işe girişte biliyorum demediysen..

öncesinde temel elektrik bilgilerini okurusun sonra zamanla iş yapanları izleye izleye kaparsın olayı..
  • soluman  (22.11.12 12:54:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.