Laptop adaptörü lazım

merhabalar,

benim emektar bir asus a2H laptopum var ve kendisinin bir de lite-on marka olanından
19V 6.3A bir adaptörü var. yalnız benim sorunum, bu adaptörün eşşek ölüsü gibi ağır ve tren gibi uzun olması.

bunların küçüklerinden satılıyordu sahibinden.com da falan görmüştüm ama sanki benim aradığımı duymuşlar gibi bütün bu tarz sitelerin hepsi kaldırmışlar bu ilanları.

bunlardan satan biri varsa sıfır almak istiyorum. kardeşiminki minicik hafif ince kablolu bişey ve benimki de öyle olsun istiyorum.

yardımlarınızı bekliyorum

Kucugunu buyugunu bilmem ama tuncmatik diye bir sirket bunlardan uretiyor olmali turkiyede. Benim laptomun da adaptoru bozulunca, yeni almistim, hem tum laptoplar icin giris soketi var, hem de voltaji ayarlanabiliyor. Ankara'da bir bilgisayarci Istanbul'dan getirtmisti benim icin, bunlara dayanarak arayabilirsiniz, internette.

  • ciaccona  (21.12.08 20:15:33)
@ciaccona

o dediğinizi sanırım ben mediamarktta gördüm ve o da büyüktü. hatta benim adaptörden daha büyüktü.
ben el kadar olanlarından ve fiyat olarak da 40 ytl civarında olanlardan arıyorum. teşekkür ederim ilginize.
  • safepassage  (21.12.08 20:20:51)
www.bizimnotebook.com

burayı arayıp sorabilirsin. yerleri istanbul-mecidiyeköy
  • birberberbirberberebreberber  (21.12.08 21:02:55)