bu başlangıça göre

Filmimiz bir yelkenliye doğru koşan genç kız ile isminin Tara olduğunu öğrendiğimiz başka bir genç kızın peşinden koşan başka bir kızla başlar. Daha sonra Tara evine dönüp sabah kahvaltısı etmeye ve ilaçlarını annesin baskısıyla almaya başlar. Tara Doktor Jones’tan hoşlanmadığını Doktor Lindouist’a gitmek istediğini belirtir. Annesi kızgın bir tonla ben sana oraya gitmemen gerektiğini kaç defa söyledim o insanları tanımıyoruz deyince Tara birazcık tanıyorum der. Konuşmaya Tara’nın babası da dâhil olur kızına karısının talimatıyla karşı komşuya gitmemesini söyler. Adının Jeff olduğunu baba adının Liz olduğunu öğrendiğimiz anneye hayatım koca evin bütün işini çekip çeviriyorsun bırak ta sana eli yüzü düzgün evi çekip çevirebilecek bir kadın bulalım deyince Liz ben bu eve yetebiliyorum diyerek kocası Jeff ’in teklifini geri çevirir.

yukarda yazılan film seyrediir mi

sadece ve sadece tara teenager, liz de mature kategorisinde geçer puan alıyorsa.

  • am  (21.11.12 01:04:59)
Tara, Lindouist ile aşna fişne yapacaksa, Jeff hizmetçi konusunda ısrar edip sonra onunla Liz'e basılacaksa, Liz bu olay sonrası kocası Jeff'e kızarak Doktor Lindouist ile ihtiras dolu bir ilişkiye yelken açacaksa neden olmasın.

  • Godless  (21.11.12 09:44:02)