Revulation'a başlamaya değer mi?

Bu diziyi izleyen beğenen var mı? Tavsiye eder misiniz?

değmez bence ama bir zevkler ve renkler durumu da var tabii.

  • tabanzabonanza  (20.11.12 20:26:18)
değmez. tam bir palavra dizi.
son dönemin yeni modası: "ya fantasik dizi çekiyoruz" gibi yapıp, sikindirip amerikan ailesi hayatını falan işliyorlar. çok baydı bunlar.

  • kamera motor  (20.11.12 20:29:14)
izleyecek başka bir şeyin yoksa izleyebilirsin. konu güzel, işleyiş kötü. her hafta yeni bir olay kasıcaz gazı var, elemanların kurtulma şansı olmayan işler geliyor başlarına, hatta başında biri çıkıp diyor bunu yaparsak kesin ölücez gibisinden, sonra çat diye çözüyorlar olayları doğru düzgün zarar görmeden. gerçekçiliği azaltıyor bu da ister istemez. yoksa muhabbet merak uyandırıcı. çerez niyetine gidebilir, çok uzun ömürlü olacağını sanmıyorum zaten.

  • lord andurien  (20.11.12 20:39:29)
the walking dead gibi post-apokaliptik bir şey bekleme ama başlayabilirsin. oyunculuk boktan, konu güzel.

downton abbey var mesela. izlemeyen ölsün.
  • empati kuramayan psikolog  (20.11.12 20:43:06)
fikir güzeldi başta ama spoilervari olmasın diye zorluyorum kendimi. işin içine "fantastik" ögeler girip bir açıklama getirmediklerinden iyice çocuk dizisine döndü. ama en başta fikir iyiydi. şimdi ana karakterler arası çoluk çocuk falan.

  • wiillii  (20.11.12 20:55:19)
izliycek bisi yok diye baslayayim dedim, ucuncu bolumde biraktim.

  • chavezding  (20.11.12 21:27:10)
konu,fikir mukemmel; hatta bu konuyla dunyanin en iyi dizisini bile cekebilirsin.

Ama gel gor ki, isleyis cok cok kotu,oyunculuk vasat... Guzelim fikri kesinlikle heba etmisler...
  • icince bokunu cikaran arap  (21.11.12 02:46:09)