[]

Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody şarkısını bu kadar özel yapan nedir?
 
F. Mercury'nin söylemesi yeterli bi sebep..


  • erty_ksk  (20.11.12 09:19:23) 
içinden 4 farklı parça çıkabilecek güçte/formatta olması..

anyway the wind blows..
  • lambada  (20.11.12 09:28:29) 
sözlerinin varoluşu, holografik evreni filan sorgulaması, müziğini ve mercurynin sesini söylemiyorum bile.
static.themetapicture.com

  • kediebesi  (20.11.12 09:32:06) 
Dendiği gibi içinde değişik formatlar barındırması (6 ayrı kısım), böyle özgün olması, 1 yıl içinde 1 milyondan fazla kopya satması (single'ın. Yıl 75-76)

upload.wikimedia.org
  • jesterdvine  (20.11.12 09:36:30) 
çok güzel öncelikle. f.m gibi bir ilah içine ruhunu katıyor. şahsen çoğu quueen şarkısında ben aynı şekilde gaza geliyorum. ruh müziği direkt.


  • female demon  (20.11.12 10:09:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.