Burnum kış ve sonbahar mevsimlerinde her daim tıkalı

Hiç doktora da gitmedim nedendir diye. Neden olabilir bir fikri olan var mı? Bugün yarın doktora gideceğim bu konuyla ilgili artık canıma tak etti Otrivine ve burun bandı. Burun bandı neyse de birgün beynim eriyecek Otrivine kullanmaktan :)

Düzeltme: "Otrivine bağımlılığı" diye bir bağımlılık mı mevcut yahu? Galiba benim sorunum bu O.o

alerjik rinit olabilir.benim alerjik rinitim var.benim de burnum genelde tıkalı oluyo.kulak burun boğaz bölümüne git sende.

  • rock n roll  (19.11.12 19:14:12)
burun etleri şişer soğukta. bu yüzden tıkalı.

  • girl in a coma  (19.11.12 20:01:52)
ben 10 seneye yakın kullandım ve geçen kış bıraktım. öncelikle bir doktora görünmelisin.

benim durumumdasın büyük ihtimalle alerjik seninki de. nasacort aq diye bir ilaç var. deniz suyundan. bünyen otrivine isimli uyuşturucuya alıştığı için, nasacort bu etkiyi yapmıyor ancak bir adet adını hatırlamadığım alerji hapıyla birlikte tamamen kurtuluyorsun ottrivine zıkkımından.

ben geçen kış bırakmıştım, şimdi kış geldi ve burnum tekrar tıkanmaya başladı. her sabah bir doz nasacort kullanıyorum tıkanmıyor. doktorun dediğne göre bu ilaç otrivine kadar zararlı değil ve bağımlılık yapmıyor. daha rahatım.

otrivine bağımlılığı başlığını incelemeni öneriyorum.
  • han20  (19.11.12 20:29:30)