[]

İngilizce Öğretmenliği ve Dil Tazminatı

Merhaba, MEB mensubu bir İngilizce öğretmeni değilim, kurumsal bir kolejde öğretmenlik yapıyorum. Sorum şu ki;

1) Etrafta İngilizce öğretmenleri dil tazminatı almıyorlar diye bir şey duydum. MEB'deki İngilizce öğretmenleri dil tazminatı alabiliyorlar mı? (KPDS) Veya İngilizce öğretmenleri dil tazminatı alamaz diye bir yönetmelik vb. var mıdır?

NOT: Çalıştığım kurumda maaş ve tazminat konuları MEB baz alınarak değerlendirildiği için bu soruyu soruyorum.

 
www.osym.gov.tr

burada ingilizce öğretmenleri alamaz diye bir şeyden bahsedilmemiş.

ayrıca sözlükte de şöyle bir başlık var (gayri resmi): www.eksisozluk.com
  • inevitable loser  (19.11.12 15:05:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.