[]

Osis Mess Up Matt Gum

sachane.com

linkteki ürünü bahçelievler, bakırköy, levent, beşiktaş, mecidiyeköy civarından nerden bulabilirim?

kargoyla falan 30 tl'ye denk geliyor da

 
oha kargoyla 29 lıraya denk gelıyo gıt bı kuaforden al daha ıyı ne bu


  • horizon  (19.11.12 09:39:53) 
işte hangi kuaför satıyor onu bilmiyorum


  • superb  (19.11.12 09:41:15) 
Bahçelievler de Haznedar da Koza Sitesi var. 6. Blok'un altında kuaför var orda satılıyor : )


  • assassin 10  (19.11.12 10:07:32) 
bahçelievler'de yayla'da etki kuaför var. yayla camii'den adnan menderes bulvarına doğru giderken iş bankasının hemen bir öncesindeki otoparklı apartmanın (taksiler ve bir de manav duruyor genellikle önünde) altında, sağda kalıyor. osis mess up'ı ordan alıyorum ben.


  • loveinaflipbook  (19.11.12 10:43:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.