ADSL

Merhaba, TTNET in fahiş fiyatlarından kurtulmama az kaldı. 8Mbit için 65 lira + hiç kullanmadığım ev telefonu 15 tl=80 tl taahhütüm bir iki haftaya bitiyor.

Limitsiz(50 GB sonrası azalan hız kabul) ve 8Mbit alt limit olarak, ne almak lazım? Yakınlarda indirimli (Cep hattına, digitürke vs.) ADSL alan var mı?

herkes superonline diyecek şimdi sana ama o da her yerde yok malum.

  • 1 saat bende 50 dolar  (19.11.12 00:03:30)
D-Smart'ın internet + digital platform teklifleri fena değil gibi. ikisi de aradan çıkar böylece.

  • rosencruz  (19.11.12 00:07:32)
Kesinlikle superonline.

  • jpsartre  (19.11.12 00:09:28)
superonline var super online var adsl i heryerde var fiberi heryerde yok
uydu nette var

  • hitsumo  (19.11.12 00:36:14)
biri adsl, 45 tl 1mbit sınırsız. superonline yoksa en ucuzu bu.

e hızlı olsun dersen herşey bir arada olmuyor, internet konusunda pek alternatif yok. diğer adsl firmalarının kampanyalarına bakın, smile adsl falan, taahhüt karşılığı düşük fiyat verebilirler ama süperonline fiber uydu net , metro net dışında hepsi telekoma bağlı.
  • bihaber  (19.11.12 03:37:33)