Makattaki kıl mevzusu

Selam size kadayıflanmışlar,

Makattaki kıllar kaç yöntemle alınabilir? Benim gibi jilet kullanan var mı? Siz nasıl alıyosunuz bu kılları? En efektif yöntem hangisidir?

Zorunlu edit: Cinsiyet erkek. Öyle yanaklı manaklı kararmalı özelden yazmayın, kadınlardan soğutmayın adamı :)

En efektif yöntem ağdadır. Ama jiletle de alabilirsin elbette. Sakın tüy dökücü falan kullanma ama, genital bölge ve makat için uygun değil onlar.

  • buff  (18.11.12 18:29:28)
Ağda mı? Aman hocam naaptın :)

  • titiz  (18.11.12 18:33:10)
ağdayla al azalıyo zaten bıtiyor bir sure sonra.

  • mantarliborek  (18.11.12 18:34:31)
jilet kıl döndürüyormuş, krem yakıyormuş, e ağda da çok acıtıyor. en iyisi burup koparmak galiba.

  • zgrydn  (18.11.12 18:45:02)
Dostlar, mevzu bahis makat. Ağda konusunda lütfen şaka yaptığınızı söyleyin.

  • titiz  (18.11.12 18:49:20)
Yahu niye şaka yapalım. Kadınlar ne yapıyor zannediyorsun? Kaç kez domaldık o ağdacıların önünde..

  • buff  (18.11.12 18:54:29)
ağda kullan..makat falan kalmamış olur.kesin çözüm

  • insomni4c  (18.11.12 18:55:44)
gerçekten bitiyor mu zamanla ağdayla? şahsen ben de düşünüyorum da.

Erkeğim bu arada.
  • Harpp  (18.11.12 19:01:15)
Hadi canım bi de ağdacıda mı yaptırıyosunuz? Ağda sırasında gaz kaçağı falan olmaz mı? :)

@insomni4c beni bi sen anladın :)
  • titiz  (18.11.12 19:02:16)
her soruya aynı cevabı veriyormuş gibi oldum ama :D lazer diyorum iğneli değil normal lazer, hepsi acıyor bu en azından kolay,temiz ve kalıcı..

  • jimjim  (18.11.12 19:19:01)
ağda iyidir.
hayır bir sorun olmuyor, ne gaz kaçağı ne başka bir şey, temizlenip gidiyorsun ağdacıya.
azalıp bitmiyor ama jiletteki gibi kalınlaşmıyor, güçsüzleşiyor diyebiliriz.
ve hayır fizyolojik bir problem yaratmıyor. o dediğin erkek saçması.
ek olarak en az acıyan kısım orası ağda ile.

kadınların kıllarına laf atarken iyi, nasıl kıllardan kurtulduğumuzu anlatınca mı kötü oluyor? müstahak.
evet ağdacıya gidiyoruz, dön diyor dönüyorsun. aç diyor açıyorsun.
  • goldentitan  (18.11.12 19:38:02 ~ 19:38:56)