Aydın Merkez'de Bilardo Salonu?

Selamlar,

Aydın Merkez'de bilardo oynayabileceğim mekanlar-tesisler nereler? Google Amca pek bir şey bulamadı da.

bulvardan bir yan sokak var ya internet cafelerin de olduğu tarafta. ordan aşağı doğru yürürken vardı bir kaç yer seneler evveli. 2014. sokak imiş tam adı. yine onun yakınlarında cumhuriyet caddesi var, devlet hastanesine doğru giren ara oluyor o da. onun da devlet hastanesine gelmeden önce bittiği yerde bir kahve var hatta. o kahvenin üst katında bilardo salonu vardı. kapandı mı bilmem. girişi kahveden değil ve kahveyle bi alakası yok; sadece konum olarak kolay bulun diye dedim.

  • repins  (18.11.12 16:46:06)