saçmalama madalyası (adele skyfall vs. şebnem ferah sil baştan)

adele skyfall'un üstüne sil baştan'ı okudum iğrenç sesimle telefona.
skyfall'un üstüne sil baştan oluyor gibi geldi bana :D

not: nota falan bilmem. şebnem ferah'ı da sevmem ama yaptım bi' saçmalık.

şarkının orjini: www.youtube.com

sil baştan versiyonum: picosong.com :D

ne düşünüyorsunuz?

yani... olmasa daha iyi olurmuş :)

edit: bu arada sesini duyyayım diye kulaklığın sesini fazla açmıştım adele videosu da birden açılınca yataktan 2 metre havaya sıçradım. altıma sıçmış bile olabilirim yani.
  • bgraydin  (18.11.12 04:03:34 ~ 04:07:59)
bi daha yapma ;D ama özgüvenine hayran kaldım şu hakim beyi söyleyen heriften daha az detone olmuşsun :)

  • zenigt  (18.11.12 08:23:14)
çok uymuş bence :D fena da söylememişin. ama erkek sesi duyunca çok aşırı koptum kız bekliyodum :D

  • kediebesi  (18.11.12 09:52:05)
güzel olmuş

  • exist is pretty  (18.11.12 10:29:08)
kesinlikle bir fail değil, beklenmeyecek ölçüde başarılı. sanırım nakaratta uyum biraz yalpalıyor melodideki yükselişlerden dolayı, vokal tam yükselemiyor desem de hiç bana bakma sen.

  • sanat guresi  (18.11.12 12:28:23)