Uyuyamayanlara / Gazze Live Feed

beta.eksisozluk.com

dünkünün aynısından. bu gece daha da hareketli, izleyin, dinleyin derim ısrarla. görün. bilin.

karşıdan cevap vermeyi de bırakmadılar.
www.haaretz.com

  • kediebesi  (18.11.12 01:13:41)
Propagandaya maruz kalmamak için özellikle bu linkleri ve Harry Fear'i takip etmenizi öneririm, ilgiliyseniz tabii.

  • roket adam  (18.11.12 01:18:34)
uçak sesi duyuluyo ama bi sey yok. neyi görelim?

  • yarey  (18.11.12 01:42:41 ~ 01:48:04)
bombardıman duraksadı şu an. girdiğiniz her saniye patlama sesi duymayı mı bekliyorsunuz, anlamadım ki. bilgisayar oyunu değil bu, bildğin bir yer bombalanıyor yani.

linkleri ibret alınsın diye paylaşıyorum, bombalama sesi dinleyin diye değil.
  • roket adam  (18.11.12 01:55:27)
ben 2001'de ırak'ın bombalanmasını canlı izlemiş adamım dostum liseli değilim

bir de o görülen büyük gri binayı bombalarlar mı sence?

ses gitti bende
  • yarey  (18.11.12 02:06:22)
Est.

Kamera sürekli oraya dönük olmuyor, ara ara sağa sola çeviriyorlar RT'deki elemanlar ama bu gece görüntüde geçen ambulanslar dışında bir şeye henüz rastlamadım. Son yarım saattir de bomba sesi gelmiyor.
  • roket adam  (18.11.12 02:11:02)
gerçekten o dron sesleri bile ürkütücü.
bende ses linkinde donma oluyor

  • yarey  (18.11.12 02:19:01)
bende canlı yayın linki çalışmıyor. seste de kur'an okunuyor.

garip oldum gece gece...

edit: kur'an okunuyor dediğim, sabah namazıymış. uzun tutunca anlayamamışım.
  • hypervaskulerdondurucu  (18.11.12 03:51:50 ~ 03:54:58)