bulmacalı, çözmeli ilerlemeli oyun tavsiyesi (android, xbox 360, pc)

arkadaş onca zamandır kız arkadaşımın sseveceği bir oyun aradım gel gör ki, andoid telefonda furdiburd diye bir oyunu sevdi, ee ama oyunda artık bitti, hemen yenisini bulmak farz oldu.

sonuç itibari ile oyun işte bulmacalar çözerek bir uzaylının uzay gemisi parçalarını tamamladığınız bir oyun, iişte gene böyle bulmaca çözmeli zeka gerektiren bir youn arıyorum pc olur, android için olur, xbox 360 için bile olur, bi buldursanız ne de güzel olur.

hidden object oyunlar. alıştımı bırakamaz bigfishgames ten oyunu beğeniyosun malum ortamlardan indiriyosun.

  • hasmetizm  (17.11.12 18:07:16)
ben genede bikaç küçük zevkli oyun öneriyim tabi;
world of goo
braid(xboxtan pc ye geldi sonradan)
puddle
machinarium
unmechanical
pc için bunlar hep
sherlock holmes un oyunu çıktı bide geçenlerde 6,5gb boyutu.
  • hasmetizm  (17.11.12 18:10:34)
portal serisi

  • vexations  (17.11.12 18:14:12)
hocam abe's oddysee dünyanın en başarılı oyunu olabilir ilerlemeli olarak. tam düşündüğün şey bu tarz mı anlamadım ama, bunu oynayın ya.

  • rubenanyukov  (17.11.12 18:33:07)