androidle izinsiz foto paylaşımı!

telefonum son 2 gündür çektiğim fotoğrafları bana sormadan google plus ta paylaşıyor. bu ne yahu? önceden yoktu böyle bir şey? nasıl kapatılır, nereden ne yapılır, bilenler gelsin hele..

Google+ uygulamasının içindeki "Instant Upload" ayarını kapalı konuma getirin.

  • supreme vampiric evil  (16.11.12 22:13:33)
@supreme in dedigi gibi instant upload ozelligi o. acmissin bir yerden demekki izin almadan yapmiyor onu. bir de paylasmiyor. Sadece upload ediyor. Senden baska kimse gormuyor yani. Paylasmak istediginde kolaylik olmasi acisindan.

  • crucio  (16.11.12 23:25:59)
instant upload'larini share etme secenegi var mi bilmiyorum ama default 'gizli'dir.
bir de event olusturduysan ve party mode'a gectiyse otomatik olarak, partie davetli olanlarla paylasir sadece.

  • bir varmis bir yokmus  (17.11.12 01:49:10)
tamam hallettim, bilmeyenler için; google plus'a girip ayarlardan 'hızlı yüklemeyi etkinleştir' seçeneğini kaldırıyoruz.

  • maryjane  (17.11.12 01:59:47 ~ 02:25:56)