[]

İnterrail

Çalışma kampı mı interrail mi?
siz birini yapacak olsanız hangisini seçerdiniz neden? 
interrail.e daha çok gezersin diye düşünüyorum.


  • neo  (15.11.12 16:54:55 ~ 16:55:09) 
pek karşılaştırılacak şeyler değil bunlar. ikisi de yapılabilir.


  • anarsi yureklerde  (15.11.12 17:01:58) 
gezip görme niyeti ağırlıklıysa interrail,
bir grup uluslararası gençle kaynaşma, sevişme niyetiyse çalışma kampı.

bana soracak olursan: interrail ile gezip sonunda bir çalışma kampı yapıp oradan uçakla dönüş.
  • gereksiz insan  (15.11.12 17:26:06) 
gezeceksen interral, çalışacaksan çalışma kampı.
ne istiyorsan o.

  • goldentitan  (15.11.12 17:26:13) 
çalışma kampı daha güzel gelir bana hep.. ama interrail ile de iyi gezersin..


  • nightphoenix  (15.11.12 17:50:32) 
çalışma kampı nedir?
ben de interrail düşünüyorum ama kış için, çalışma kampı nasıl birşey?

  • titoslavija  (15.11.12 18:16:34) 
aynen çalışma kampı nedir?


  • slap  (15.11.12 21:55:52) 
çalışma kampı 10-15 gün süreli çeşitli ülkelerden gençlerin biraraya geldiği ve gönüllülük işleri yaptığı kamplar. Eski bir okulun restorasyonu, bir festivalin hazırlanmasına yardım edilmesi vb. etkinlikler oluyor genellikle. Amaç hem gittiğiniz ülkenin kültürünü daha yakından tanımak hem de oralarda diğer gönüllülerle birlikte vakit geçirmek. Çalışma koşulları genellikle saba 9:30-13.00 arası yapılan işler sonrası ise aktiviteler şeklinde olur, kamp lideri vs. olur, eğlencelidir 15-20 kişilik bir grupla 2 hafta geçirirsiniz. çok acaip pahalı değildir. (2 hafta bir yerde konaklama + yemek parası düşünüldüğünde ucuz bile denilebilir.)

gibi.
  • gereksiz insan  (15.11.12 22:06:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.