internet bağlantısı ve tv paketi tavsiyesi

yeni eve çıkmışken düzgün bir internet (sınırsız olması ve uygun sayılabilecek bir meblağ olması mühim) ve düzgün bir tv paketi (hani şu dijiturk v.b (olaydan o kadar habersizim ki isimlerini bile bilmiyorum) bağlatalım dedik. İnternet için sınırsız olması en önemli kıstas bizim için, film oyun program indirip duracağım çünkü. tv olayı ise net görüntü versin yeterden öte çok da bir beklentim yok açıkcası.

ee tabi tüm bunları olabilecek en uygun fiyata da isteyecek kadar yüzsüzüm.
bu konuda tavsiye verebilecek, yardımcı olacak herkese şimdiden teşekkür ederim.

superonline + digiturk
uydunet + kablotv
ttnet+ tivibu
bunların web sitelerinden oturduğunuz bölgede hizmet var mı diye başlayarak bir araştırmaya başlayın bakalım neler çıkacak.
  • ozdek  (15.11.12 15:32:21)
İnternet fiyatına D-Smart HD + SmileADSL kullanıyorum 6 aydır. Herhangi bir problem yaşamadım. Hatta icralık olduğum digiturk gibi de osurunca "sinyal seviyesi düştü" falan demiyor. Geçen akşam fırtına da bile devam etti yayın.

  • tzum_tzum  (15.11.12 15:35:40)