antwerp te kalacak yer

kaç zamandır çılgınlar gibi kalacak yer bakınıyorum ama bi türlü kafama yatan bi yer bulamadım. erasmus için gidiyorum, 6 ay gibi bi süre kalacağım. okulun sağladığı yurt imkanı yok. ve öğrenci apartmanlarının durumunu bilemiyorum. güvenilir midir vs vs...

misal şöyle şeyler var. ne dersiniz? bi de çok pahalı değil mi lan. bulamaz mıyız ucuz yollu bi göz kulübe bu soktuğumun şehrinde?

www.xior.be

www.itbsantwerpen.be

cinsiyet dişiyse eski ev sahibimi önerebilirim, ama erkek kabul etmiyor.

  • trachemys scripta elegans  (15.11.12 14:40:31)
uzaktan bulmaya çalışmak yerine gidip bi hafta gerekirse hostelde kalıp sokak sokak gezerek bulabilirsiniz, genel olarak hep pahalı gelecektir, ona yapacak bişi yok. ben öyle yapmadım diye pişman olmuştum zamanında.

  • ruz  (15.11.12 14:43:36)
başka bi şehrine gitmiştim. son zamana bırakmak hep sıkıntılıdır ev işlerinde. türklerden falan yardım almaya çalış. benim gittiğim yerde de okulun yurdu yoktu ama okul apartlarla ev sahipleriyle ortaklaşa kontrat imzaladığı için, okulun garantörlüğünde oluyordun. tek başına öğrenci olmayan bir yerde kalma. erasmus'un tadı öyle çıkmaz.

  • yetkili birine benzeyen abi  (15.11.12 16:43:04)