migrenliler!

ya migren ağrısını bilen birileri bana bu gün elbet biter, sakin ol, acımadı kiiii, acı yok acı yok falan deyip, nanik yapsın. kafamı duvara vurup yarsam acaba onun acısından migren ağrısını unutur muyum noktasındayım. midem zaten ağzımda dün geceden bu yana.halihazırda 2 tane ilaç aldım, her türlü bitki çayı, vicks falan filan uyguladım. ofiste bütün ışıkları kapattık bekliyoruz manyak ağrı belki azda olsa sakinleşir diye. iğne yaptırmaya gidemiyorum, çok uyuşukluk yapıyor, salak gibi oluyorum, oysa 2 saat içinde ihalede olmalıyım...

türk kahvesi iç. ya da ergafein at 2 tane.

  • kedili madam  (15.11.12 12:07:16)
dur panpa çarene derman olacağım.
geldim.

  • pukay de souza  (15.11.12 12:31:13)
ensende kafana doğru uzanan iki çıkıntı var ya, kafanı iki avucuna al ve onların dibini başparmaklarınla yumuşakça ovala. şakaklarını, kulaklarının arkasını. alnını bi yere koyabilirsen daha da iyi olur. zaten bu noktalardan biri veya birkaçı acıyacaktır bastırınca. dağıtmaya çalış. bir de başparmak işaret parmağı arasındaki perdenin tam ortasında bir nokta var onu da iki parmağının arasına alıp sıkıştır biraz. geniş geniş ovala.

  • kediebesi  (15.11.12 12:48:48)
  • maresalx  (15.11.12 13:03:45)
gene mi ya :(
geçen sefer öpeyim de geçsin demiştim, işe yaradı mıydı?

  • halanne  (15.11.12 13:15:57)