Alternatif Sigara Yaratma Yolları?

İyi geceler. Şuanda merkeze çok uzak bir yerlerdeyim. Sigaram bitti. Ve evin içinde her yere bakmama rağmen tek dal sigara bulamadım. Baya baya sigara krizim geldi, zaten bilirsiniz olmadığında bağımlılar stresse girer. Ne bok yiyeyim, uykum da yok. Sakız ve çekirdeği denedim geçmedi.

ızdırapların en büyüğünü yaşıyorsun kardeşim, dirayetli ol. ama gözünü seviym yeni paket aldığında kitaplıktaki kitapların arkasına üç beş tane fırlat. kanepe altına falan da olur. bi' süre sonra unutuyosun, böyle acil anlarda öyle işe yarıyor ki... sigara sarmayı biliyorsan bi' paket tütün al, evde dursun. pakedin bittiğinde sararsın. şu an için yaralı parmağına işeyemiyorum ama gelecek için birkaç önlem sunabildim sadece. bilgisayardan oyun falan oyna artık nabıcan.

  • henrychinaski  (15.11.12 01:33:45)
9 kilo patlıcan ye. gir bir duş al, kurulan falan uyursun.

  • 1 saat bende 50 dolar  (15.11.12 01:34:46)
kotiklerde yeterli tutun varsa kagida sarabilirsin. kagidin yoksa sigara paketindeki folyolu kagidi kibarca burusturup islat ve folyosundan cikart. fakat bunla tatmin olmayip arayisi koruklersin. bir an once yatip uyu.

  • oharro  (15.11.12 01:37:57)
Kağıda nane sarıp içtim, güzeldi. kesti şimdilik.

  • karsiz ve donsuz geceler diliyorum  (15.11.12 01:40:40)
demlediğimiz çay var ya, ondan da sarabilirsin. beta.eksisozluk.com

  • 9kuyruklukedi  (15.11.12 01:54:02)
birde çayı dene :)

  • Thunderbirds  (15.11.12 01:54:43)
ben de yapıcam nasıl sardın anlatsana bi çekmemle kaşları bırakmam bir olmasın bildiğin kağıt mı bu

  • yassa leyn  (15.11.12 02:25:46)
Gazete kağıdına çay sarıp için. Tadı nasıl onu da anlatın..

  • msb  (15.11.12 02:40:54)
Yemeklerde kullanan nane'yi a4 kağıda sarıp içiverin. kagıt ılk basta tutusur korkmayın. biraz üfleseniz bildiğin sigara gibi olur. çay içmedim. her boku içen bi arkadalıma sordum çay sarıp içme dedi. evde karanfil var ilerleyen saatlerde onu da sarıp denerim. ama nane iyiydi yani 2.yi de içirdi.

  • karsiz ve donsuz geceler diliyorum  (15.11.12 02:44:15)
sağol gidip deniyorum hemen

  • yassa leyn  (15.11.12 02:59:30)
çay içme. denemiştim.

  • yalnux  (15.11.12 04:34:20)
ara bir taksiciyi paketinden bir iki dal satın al.bir de taksi ücretini ver.

  • ground  (15.11.12 08:35:24)
sigara öyle eroin veya alkol gibi fiziksel bağımlılık yaratmadığı için krize girmezsin, biraz başka şeylerle uğraş geçer.

  • r_u_h  (15.11.12 09:31:16)