kablosuz Gamepad önerisi

evet gençler sittiribottan olmayan performans/fiyat oranı yüksek bir KOL arıyorum :)

Bence de Xbox controllerı ve receiver al, zaten oyunlar direk tanıyor Xbox controllerını ve menülerini falan ona göre ayarlıyor.

  • puppets  (14.11.12 23:08:18)
bimekste logitech f710 89 liraya geliyor, xbox controller 114 kağıt.. kararsız kaldım :/

  • fatihdr  (14.11.12 23:40:44)
hop hop hop ne bimeksi:) hem bimeksten alırsan bi de gidip receiver alman gerekir 150yi bulur nerdeyse toplam. alman gereken yeri yukarda arkadaş link olarak vermiş:) ben de xbox gamepadi kullanıyorum. bugün arkadaşla pese gittik, yemin ediyorum oyuncak gibi kaldı sikik ps gamepadi. xbox gamepad kesinlikle en iyisi

  • ack3000  (14.11.12 23:56:27)
peki xboxun kolunu aldım, ilerde de ps3 aldım. bu kolu ps de kullanabiliyor muyum?

  • fatihdr  (21.11.12 23:20:56)