Kredi Kartı ile ilgili

Hali hazırda kredi kartımda 86 liralık harcayacağım limit var. Geride 220 liralık ödemem var taksitler halinde. Şimdi ben 100 liralık bi ödeme yapsam. Bir dahaki ekstrede ödeme yapar mıyım? Bu yapacağım ödeme önümdeki ödeyeceğim eksterenin yerine mi geçer?

ilk olarak vadesi gelmiş borçlardan düşülür. eğer vadesi gelmiş borç yoksa, -bakiyeye geçersiniz güncel borç anlamında. bu da gelecek ayların taksitlerini otomatik olarak ödemektir evet.

  • army14  (14.11.12 18:23:45)
hayır mevcut dönemi ödemiş olursun. borçtan fazla ödeme yaparsan diğer hesap kesimde borçtan düşer.

  • Wolfware  (14.11.12 18:25:04)
taksitler halinde 220 lira demişsin. "Mevcut dönem"de kaç var? O rakamdan 100 lira düşecek, mesela eğer 50 lira borcun varsa kalan 50 lira bir sonraki ay için orada +olarak duracak. Ayrıca kullanım limitin 100 lira artacak. Böyle..

  • rodriguez2  (14.11.12 18:55:26 ~ 18:55:51)