Şu an ki kız/adam arkadaşınızla nasıl tanıştınız.

Romeo&Julietler,

nasıl tanıştınız? Var mı ilginç tanışma hikayesi olan?

dün ayrıldığım erkek arkadaşımla lise 2. sınıftayken internet ortamında tanışmıştık. uzak mesafe ilişkisi sürdürdük o vakitler. lise sonda görüşmeyi azaltmış hatta kesmiştik. birbirimizden habersiz tercih yapıp aynı üniversite, aynı bölüme girdik. haliyle tekrar bir araya da geldik.

şu an üniversitedeki üçüncü senemiz. dün ayrıldık.
  • styx  (13.11.12 20:12:10)
2küsür hafta önce biten kız arkadaşımla fbook üzerinden tanıştık arkadaşımın arkadaşıydı bir şey paylaşılmıştı ortamda ben birşeyler yazdım o üstüne birşeyler sonra mesajlaşma ve gerisi gelir zat..yok o burada değildi neyse anladın sanırsam

  • the game  (13.11.12 20:16:05)
kuzenim tanıştırdı, dün ayrıldık.

  • megerse  (13.11.12 20:17:21 ~ 20:17:45)
eski ev arkadaşımın eski sevgilisinin çalıştığı bara gelen adamın iş arkadaşıydı kendisi. bara gelen adam eski ev arkadaşımın eski sevgilisiyle samimi oluyor. e hadi takılalım diye diye grup büyüyor ve bana kadar ulaşıyor şimdiki sevgilim :))

  • black sabahat  (13.11.12 20:20:36)
sözlükte tanıstık.

  • demoniclewinsky  (13.11.12 20:23:10)
Dişi kişisiyim. Bir erkek arkadaşım ressamdı. Kendi sanat galerisi var. Bir gün arkadaşımla önünden geçerken, arkadaşım müzik dersleriyle ve sergilerle ilgili bir sey sormak istedi (Tamamen spontan gelisiyor her sey). E hadi dedim tamam girelim. Girdik çocuk böyle durup durup baktı. Meğer resmimi çizmek istiyormuş. Sonra sergiye gidelim, aman yolumuz düştü, aman resim çizilecek derken, gel zaman git zaman, tanıştık, takıldık, vakit geçirdik falan:) sonra yaz tatili girince ayrildim. O da istiyordu zaten. Birbirimizi yolda bulmuş olduk bir nevi:-))

Bu da böyle bir anımdır. O değil de çocuk hakikatten yetenekliydi. Dereceyle resim mezunu, satranç birincilikleri, saksafon ve bilumum enstrüman bilgisi falan...

Edit: şu an sevgilim yok. ayrica herkes gibi ben de şu an ı görmeyip, en ilginc olani anlattim:-)
  • hiçbirşeyyok  (13.11.12 20:30:56 ~ 21:07:09)
couchsurfing sayesinde tanıştık.

  • pelinn.  (13.11.12 20:53:58)
bence en ilginçleri benimkilerdir genelde yolda buluyorum. bi kere otlu kafayla çıkmıştım okulda gördüğüm bi kıza gel ot içip sevişelim dedim sonra sevgilimsi arkadaş olduk modernarkadaş yani

  • geceleriucanteror  (13.11.12 20:54:47)
adam iyi ki "şu an ki" demiş ha

  • madyb  (13.11.12 21:01:04)
dün iyi ayrılık yapmış.

  • sanzelize canavari  (13.11.12 21:06:57)
almanca kursunda tanıştık, 3 yıl beraber olduk, geçen hafta ayrıldık.

  • inevitable loser  (13.11.12 21:21:59)
olimpos'ta hem tatil yapıp hem de ana yadigarı bulaşıkçılık mesleğiyle iştirak ederken aynı saatlerde müzik yapmakla meşgul bir grubu ankara ve istanbul'da da takip etmeyi sürdürdüm ve yakın arkadaşlarımın da desteğiyle nihayet bir groupie olup çıktım. grup elemanlarından biri olan 'dümbelek rukruk efendi'yle de gel zaman git zaman, konser arası sonrası muhabbeti ilerletirken, bir de baktık beraber yaşıyoruz.

  • haleiwa  (13.11.12 21:50:44)
nişanlımı iki yıl önce bir klipte gördüm (müzisyen çünkü)ve aşık oldum, hala da izlerim ara sıra o klibi:)))

  • yazbitmesinsipidikterlikdolabagirmesin  (13.11.12 22:48:40)
9 sene önce İtalyan kültürde tanıştık.

  • charlesbukowskiineksi  (14.11.12 07:58:25)
add'de tanıştık.

  • gakgul  (14.11.12 09:17:21)