[]

Buzdolabı buzlanması

Merhaba,

Çiftkapılı buzdolabının alt kapağı 2-3 saat açık kalmış..Şimdide dolabın içi buzlanmış(sırt kısmısı)..Bu hadise kapağın açık kalmasıyla mı ilgilidir yoksa dolabın ayarı yuksek olduğu içinmidir? ve nasıl çözeriz bu durumu?


 
açık kaldığı içindir. içindekileri boşaltıp fişini çekin erisin. hızlandırmak için erirken içine sıcak su dolu şişe falan koyabilirsiniz. bi de tabi yerlere akmasın diye içine en alta bez falan koyun.


  • bxgx  (11.11.12 19:48:58 ~ 19:49:22) 
kapak açık kaldığı için olur o nane. sabaha kadar fazla açıp kapama, derecesini de 1'e getir. sabaha birşeyi kalmaz.


  • sinematematikci  (11.11.12 19:49:25) 
aynı şey bize olunca tamirci önemli noktalardan birinin arka kısma hicbir poset vs temas etmemesi oldugunu soylemişti. o zaman da buzlanma oluyormus.


  • sopiro  (11.11.12 19:54:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.