3d hadisesi

3d'ciler sözüm sizlere. sony'den 3d özellikli tv aldım. bi de hd ve bluray özellikli dvd oynatıcı aldım ama 3d'yi desteklemiyomuş. sorularım şöyle:

1)nette 3d film indirilebilecek yer var mıdır?
2)ortalama 3d bi film kaç gb civarı yer tutar?
3)ilerde 3d film kiralayarak falan (epey pahalıymış almaya kalksan), disk'e aktarıp tv'nin usb girişinden mi izlesem? sonuçta 3d destekleyen dvd oynatıcı için 250 tl civarı bi fark ödemem lazım.ne diyonuz.

uzman arkadaşlardan cevap bekliyorum.

1) var
2) 10-12 gb
3) olabilir.
  • simerazzi  (10.11.12 22:15:26)
tv'nin harici hdd'den 3d mkv oynatma özelliği var mı peki? (bir de öyle bir tv ile dvd izlemeyin artık bluray/br-ripler dururken)

  • weeping guitar  (10.11.12 22:20:58)
1)var
2)10-15 gb
3)en mantıklısı zaten filmleri flash disk ya da harici bir hard diske kopyalayıp öyle izlemek. 3d de izleniyor, sorun olmuyor.
  • king lizard  (10.11.12 22:21:01)
Tavsiyem "3dsbs.com"

  • foxmulder  (10.11.12 22:30:05)
foxmulder: sağol hocu. yekten sormaya çekindiydim ama bu mecra iş görecek sanırım.
weeping guitar: 3d mkv nedir abi. cahilliğime ver. daha tam didiklemedim ama senin bilgin varsa cihazın serisi şu: sony bravia 40 hx750.
karakteristik: ben de aynı fikirdeyim. bu durumda 250 tl fark verip 3d destekli dvd oynatıcı almak mantıksız madem.
  • saykotek  (10.11.12 22:38:50)
1. bütün torrent sitelerinden indirilir. "half sbs" diye arama yaptırın.
2. 10 gb civarı tutar.
3. zaten keşke dvd player almadan önce soraydın hiç almana gerek yok derdim. sony'ler geçen sene mkv uzantılı filmleri oynatmıyordu. koca sony'nin bu işi çözmüş olduğunu umuyorum ve mkv formatlı filmleri oynatabildiğini düşünüyorum. oynatıyorsa zaten 1. maddede torrent'ten indirdiğin filmi flaşdikse ya da harici harddiske çekip oynatabilirsin. ben hep böyle yapıyorum ve geçen sene bu özellikli televizyonumuzu aldığımızdan beri (1 yıl 3 ay oldu) dvd player'ın düğmesine bile basmadım.
  • kibritsuyu  (10.11.12 23:21:04)