beirut.

selamlar. şimdi soracağım soru, beirut sever arkadaşlar için. beirut'un son albümündeki vagabond isimli şarkının, sözlerine baktığımız zaman şu sitede: www.lyricsmode.com şarkının "left the vagabonds" olarak, bu siteye: www.metrolyrics.com baktığımızda ise "left a bag of bones" olarak başladığını görüyoruz. bir arkadaşımla ciddi bir iddia içindeyiz. ben left the vagabonds olarak başlıyor diyorum. bu albümü olan bir arkadaş, ya da doğru kaynaktan edinilmiş bir bilgi, bu iddiamı doğrulayabilir mi? teşekkürler, iyi günler.

şarkının adı vagabond zaten lan.

  • styx  (10.11.12 21:05:51)
tamam zaten ben de öyle diyorum ama o sitede farklı yazıyor baktıysan.

  • lolita  (10.11.12 21:06:38)
hayır, arkadaşın nasıl aksini düşünebilmiş onu anlamadım zaten. selamlar kendisine.

lyricsmode'da "© EMI Music Publishing" imzası var sözlerin altında. gayet geçerli bence, arkadaşın inadı bıraksın.
  • styx  (10.11.12 21:10:34)
gayet geçerli bi kanıt ama çocuğu inandıramadık gitti yahu, illa da albüm görücekmiş.

  • lolita  (10.11.12 21:19:16)