Akıcı, çıtır, farklı bir dizi

merhaba,

az önce iki sezonluk "how to make it in america"yı bitirdim. büyük bi boşluk kapladı içimi. böyle güzel bir diziyi nasıl bitirmişler anlamıyorum.
her neyse. farklı bir dizi arıyorum. dizi yoksa film de olur. farklı karakterler, farklı iş yaşamları, farklı olaylar. bilim kurgu, sitcom yada popüler olmasın. şu ana kadar izleyip beğendiğim diziler şöyle: nip/tuck, house, oz, white collar, suits, lights out, dexter, scrubs.

komedi olacaksa that '70s show mutlaka izlenmeli.

nip tuck secen insan six feet under'ı sever ama için bayılır intiharın eşiğine gelirsin.
yine komedi olmakla beraber arrested development da olabilir.

fakat bence senin dizin --> shameless.
  • sparkle kiddle  (10.11.12 15:45:15)
komedi olmasa iyi olur aslında. biraz daha dramlı gerilimli olaylı dizileri seviyorum sanırım. scrubs'ta bile esprilerden ziyade karakterlerin birbirleriyle iletişimleri daha çok dikkatimi çekti.
shameless'ı bi arkadaş daha önermişti, sanırım başlamanın vakti:)

  • pruslav  (10.11.12 15:55:05)
  • cyberpunk  (10.11.12 15:56:49)
House, OZ, Dexter izlemişsin zaten. Geriye çok şey kalmamış. Komedi olmasa iyi olur demişsin ama The It Crowd'u önermeden geçemem. En azından herkesin bildiği bir dizi değil.

  • ahmetcan44  (10.11.12 16:18:17)
The Lost Room-Mini dizi,
Carlos-Mini dizi,
Boardwalk Empire.
  • ramagic  (10.11.12 21:40:12)
aradığın şey tam olarak hung

  • sizofren hayaller  (11.11.12 13:18:49)
komedi ararsan;

coupling
spaced
  • bu nick tam yirmi alti karakter  (11.11.12 22:38:21)