Samsung Galaxy Note 2

Şimdi millet bu aleti öve öve biterimiyor ya bende gideyim bir inceleyim dedim Taksim teknosa da var hakkaten güzel vs. o konuya çok girmicem. Şimdi ben bu telefonu almak istiyorum. Türkiye garantili fyatı 1900 civarı . Aralıkta Londra ya gidceğim orda baktım tax free burdaki 100 liralık harç falan 1300'e geliyor. PAsaport kayıt hakkım da var. Şimdi soru 600 lira için bu cihazı garantisisz almaya değer mi? Acaba Türkiye servisi nasıl? gerçekten garantisi var mı yok
sa var diye mi satılıyor. (Servis kalitesi aısından söyledim.) siz ne dersiniz a dostlar?

Garanti olayı biraz yalan, zaten telefonun başına gelebilecek şeylerden çoğunu kullanıcı hatası kabul edip parasını ödetiyorlar. Garanti için 600 lira kesinlikle değmez. (Ama ben yine de sorumluluk almayim)

  • juusto  (08.11.12 17:46:01)
Diğer çoğu firmada olmayıp samsung'da olan türkiyede geçerli bir yıllık uluslararası garanti var diyorlar. Çok araştırmadım ama samsung'a özel iyi bir durum var gibi, sen bir araştır almadan önce.

  • harzem  (08.11.12 18:22:26)
git ordan al pampa. 600 tl senin gidiş-dönüş uçak paran + 3-4 gece eğlence paran olur.

  • aeroflot  (08.11.12 18:46:00)
BEn yurtdşından alacağım şahsen. 1 yıllık uluslararası garantisi var. Ki biraz dikkatli oldun mu zateng arantiye ihtiyacın olmuyor

  • efrasiyab87  (08.11.12 20:07:26)
AB. ülkelerinden alınan cihazlar için 1 yıl garanti varmış hakkaten. Bunu öğrendiğim iyi oldu :)

Samsung Electronics olarak Avrupa Birliği üye ülkelerinden alınan ya da ithal edilen cihazlara bir (1) yıl süreyle bölgesel garanti verilmektedir. Cihazınızın, Türkiye’de yetkili teknik servislerimiz tarafından garanti kapsamında işlem görebilmesi için, faturasında satın alınan yere ait kaşenin
bulunması, garanti kitapçığında Türkiye’de hizmet alabileceği yetkili teknik servislerinden enaz birinin (Samsung Servis Merkezi, Başarı, Telpa) belirtilmiş olması ve ürün modelinin ülkemizde bulunan bir model olması gerekmektedir. Ancak, bu garanti cihaz değişimini ve yazılım yüklenmesini kapsamamaktadır.
  • CenkSancarli  (09.11.12 08:15:17)