[]

excel özürlüsünden acil yardım talebi

hani bazı sayfalarda üstteki bikaç satır sabittir de, siz aşağıdakileri ne kadar kaydırırsanız kaydırın, onlar hep görünür ya. nası yaparım onu?

sorun şu ki bana excel sayfasının 3625. satırından itibarenki bilgiler lazım ama o kadar aşağıya indiğimde doğal olarak hangi sütunda ne hakkında veri olduğunu göremiyorum. anlatabildim umarım.


 
o satırı soldaki satır numarasının üstüne tıklayarak komple seç. sonra da yukarıdaki menülerden view / freeze panes'i seç. çıkan menüden freeze panes'i seç..


  • eleventh american esme has met  (08.11.12 10:26:18 ~ 10:26:45) 
view içinde freeze panes diye bişey yok ki


  • halanne  (08.11.12 10:33:54) 
view da değil "pencere" menüsündeymiş. teşekkürler.


  • halanne  (08.11.12 10:36:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.