Eskişehir (istanbuldan ulaşım, konaklama)

İstanbul'dan uçak yokmuş sanırım. Cuma günü sabah 7 civarı Eskişehirde olmam lazım. Her şeyi şirket karşılayacak. O yüzden maddi olarak düşünmeden, İstanbuldan Eskişehire en rahat nasıl giderim, kaç saat sürer, bir gün önce gitmem ya da ertesi gün dönmem gerekirse nerede kalırım falan bir bilgi verebilir misiniz rica etsem?

katil koç. istanbuldn trafik olmazsa avrupa yakasından 5,5-6 saat fln sürer.trenler eylül 2013'e kadar istanbuldan çalışmıyor, çekilin ben iş yapıyorum diyen bir hükümetimiz olduğu için. o da bitirebilirlerse tabi. neyse.

  • sirkelimon  (07.11.12 13:27:03)
tren ankaradan çalışıyor mu peki? ankaradan eskişehir ne kadar sürüyor?

  • vejeteryanvampir  (07.11.12 13:31:58)
Eskişehir'de konaklama işini önceden halletmezsen özellikle hafta sonu ortada kalma ihtimalin çok yüksek, bir şekilde konaklamanı önceden hallet.

  • predat0r  (07.11.12 13:38:17)
tren ankaradan çalışıyo tabi, 1saat35-45 dk sürüyo trenle eskişehir. ama havaalanından tren garına gelmek uzun sürebilir. havaşla tren garına çok yakın bi yerde inersin ama esenboğa merkeze uzaktır baya. bir de in-bin yapıcaksın, katil koçla aynı hesap, yorulma bence boşuna

  • sirkelimon  (07.11.12 13:53:55)
haftanın belirli günleri istanbuldan uçak vardı. kaldırmışlar mı? istanbuldan ankaraya uçup, ankaradan da hızlı trenle eskişehire geçebilirsin. ya da hiç kasmadan kamil koça binip gelebilirsin. 7 saat sürüyor. işin nerede bilmiyorum ama eğer araba tahsis ediyorlarsa anemon otelde kalabilirsin, araba yoksa orası şehre uzak kalır, o zaman da ibis otelde kal. iyidir orası. kime sorsan gösterir.

  • hokkabazz  (07.11.12 13:58:23)