[]

dogalgazi benmi bagliyim?

Yeni eve tasindik. Gazi acmaya birisi geldi ocagida bagliyormusunuz dedim, yok ben yapmiyorum dedi. Elimde alet edevat var daha once yapmadim ama gazi benmi bagliyim ocaga yoksa bunu yapan birilerimi var? Sakatlik cikmasin sonra.
 
degmez. bir tesisatci halleder gibi geliyor bana. riske girme, gaz bu.


  • burfak  (07.11.12 11:32:30) 
ocağın servisi bağlayacak.


  • sutlu nescafe  (07.11.12 11:45:37) 
şakaya gelmez dikkatli ol en sonda köpükle bağlantı yerlerini kontrol et kırırdak metal hortumla çok oynama.


  • gündüz m  (07.11.12 12:00:31) 
sütlü +1


  • am  (07.11.12 12:25:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.