Öğretmeni Öptüm !!! Yarın Okula Gideyim Mi?

Hemen panik yapmayın, olay Türkiye'de değil, Güney Kore'de geçiyor...

Nalet olsun zamanda çok hızlı ilerliyor...Türkiye ile 7 saat var aramda burda akşam 6.15 pm şuanda...ohh türkiede öğlen 12 bile değil şimdi, oda olmak vardı :D

Yarın okula gitmem gerekiyor ama çok utanıyorum yaw :D
feedback den emin değilim.
Olay çok hızlı oldu anlamadım valla :D

Şimdi bizim sınıf hocası koreli 30 yaşlarında, evli değil, hatun çok tatlıydı, çok hoşuma gidiyordu ama middle exam dan sonra bunu başka sınıfa transfer ettiler...

Bu hoca ile aramızda ufak-tefek eletriklenmeler oluyordu...

Neyse bu eski sınıfa geldi ..yanıma herkes sınav sonuçlarını öğrendi...sen niye sormuyosun falan dedi...

bende sınav kötü geçti, öğrenmek istemiyrum falan dedim...beni teselli etti ve beni bul arada..dedi...

yanına gittim..sınav muhabbetinden sona ya hocam ayrıldınız özledik..bide herkesle fotonuz var benle yok dedim..fotoyu çekidik...

Size sarılmak istiyrum dedim..sarıldım
Sizi öpebilir miyim dedim...gözlerini kocaman açtı korece MO! dedi, (şaşkınlık ifadesi)dudağına sadece hızlı bir öpücük kondurdum...

ve arkama bakmadan kayboldum :D

Telefonu..facebook u falan kapattım..İkisinide biliyordu benim :D

Çok utanıyorum ya..yarında proje teslim etmem lazım...Gitmesem mi ne :D

Hayır yurtda kalıyorum üniversite'nin...demekki okuldan atılma şeysi yok galiba..bilmiyorum ya..napsam...ne salağım yaaa

ama inanın birden oldu, nasıl olduğunu anlamadım xD

benim için 2 kat yukarı geldi, sevgilimmiş gibi ders arasını beklemiş falan onu görünce çok heyecanlanmıştım :D

yaptığına değdi değil mi? bence çok iyi yapmışsın. aklında kalacağına yapmak lazım her şeyi.

  • tukenmez adam  (07.11.12 10:35:35)
mo ne demek korece?

  • sen git ben geliyorum  (07.11.12 10:37:11)
korece mo ne demek?
yuh! falan mı?

  • benaslindayohum  (07.11.12 10:37:57)
bizim orda saygıdandır de geç yemezse zaten azarlar bişeyler yapar utanılcak bişey olmaz çakarsan napıcan ülkeyi mi terketcen arkadaşım.

  • Basıpgidenforvet  (07.11.12 10:38:04)
serin bir hikaye.

Kuzey kore'ye kaç, orada kahramanca karşılanacağına eminim.
  • juusto  (07.11.12 10:39:09 ~ 10:41:21)
öptükten sonra gitmeseydin iyiydi bence.

neyse. bence kesin git. öptü kacti daha fena. onun da hosuna gitmistir belki?!
  • burfak  (07.11.12 10:56:05)
öptükten sonra kaçtığın için asıl kezban sen olmuşsun bu hikayede. hiçbir şey olmamış gibi git, yalnız kaldığınızda dünkü olay için üzgünüm de. verdiği reaksiyona göre devam edersin.

  • sir gawain  (07.11.12 11:08:19)
öpüp kaçmak ne lan ahahha :) minibüs sapığı mısın lan sen?

kocası yakuza falan değilse sik amk onlar dar oluyor kanka, kezban olma öptün işte büyütme amk bence sikişseniz iyiydi ya neyse

hem ne her şeyi soruyosun abicim, sikebilir miyim diyeceksin yatacak olsanız?
  • donsuzum  (07.11.12 12:36:32 ~ 12:37:21)
Saat sabah 6.44 am =/ 8.30 am gibi kulda olmam gerekiyor, zama aklaşıor....mesajlarıız için teşekkürler^^

  • denizaya  (07.11.12 22:44:58)