tost makinesinde tavuk pişirmek

parçalanmış, kemiksiz tavuk tost makinesiyle pişirilir mi?

bizim eski tost makinesinde balık-et-tavuk resimleri falan vardı. oradan yola çıktım, ama bendeki şöyle bir şey: www.sinbo.com.tr

bir de, bunda pişirilen tavuk nasıl olur?

pisirilir guzel kardesim! yalniz basinda dur makinenin, hatta iyice baski yap alt ve ust parcalari beraber tutarak.

  • elan vital  (06.11.12 16:36:14)
sebze pişiriliyor denemiştim, gerçi kabaklar bile çok yumuşak olmadı baya kalın kesmiştim sanırım. yani tavukları ince ince fileto haline getirirsen pişebilir.

  • crimsonlady  (06.11.12 16:36:36)
tavuklar ince dilimlenmişse mümkün bence.

makineyi önceden ısıtın ama.
  • nesilsiz  (06.11.12 16:37:14)
Pişirme kağıdı kullanırsan aleti temizlemek kolaylaşır.

  • cakabo  (06.11.12 16:37:34)
yağlı kagıt kullanırsan rahat edersin.tabiki pişer üzerine çok az z.yağı bile gezdirebilirsin.özellikle patates çok nefis oluyor.ısrarla tavsiye edilir.

  • artemiss  (06.11.12 16:54:23)
pişmez tost makinasının ısısı pişirmek için düşük kalır. pişse bile çok uzun sürer. dışı kızarır içi çig kalır.

  • orpheus  (06.11.12 16:55:03)
Pisirdim, oluyor, 20 dk. kadar suruyor.

  • lightblue  (06.11.12 17:18:06)