Lastik Önerisi / Seçimi

Selam canlar,

ford fiesta için lastik bakıyoruz da, 175 65 14 ebatlarında yazlık(4 mevsim diyor kimileri) araba lastiği arıyoruz.

Şimdiye kadar bir kaç markadan fiyat aldık, Pirelli, Bridgestone, Goodyear ve Michelin arasında tercih yapmaya çalışıyoruz. En uygun pirelli şuan adeti 112 liraya bulduk.

Sizin önerebileceğiniz, Pirelli kötüdür, Bridgestone'un şu serisini alın diyebileceğiniz bir lastik ve fiyat bilgisi var ise müteşekkir oluruz.

Gözlerinizden öperim.

Bak bizim peder bey 3 seferdir Michelin taktırıyor arabaya. Gayet memnunuz. Fiyat konusunda bir bilgim yok ama dayanıklı ve güven veriyor.

  • bilmemkacincinick  (05.11.12 16:59:06)
michelin bence de.arabamın üzerinde vardı 55000 km ye kadar gayet güzel idare etti.çok da sorun yoktu ama gene de güvenlik açısından değiştirdim dün.gene michelin aldım tanesi 150tlden.

  • garnet  (05.11.12 17:20:22)
Ben kendime değil bir arkadaşım için soruyorum aslında, herkes michelin diyor en son 135'e bulduk biz de.(Energy Saver Modeli)

  • kobretti  (05.11.12 17:21:36 ~ 17:21:50)
michelin fransa asfaltina gore uretiliyor demisti bi lastikci abi. bridgestone kadar dayanikli degilmis.

  • bohr atom modeli  (05.11.12 17:27:25)
hocam Lastk alirken oncelikle yapim yilina bakin. bazi uyanik bayiler gecen yilin lasitigini vermeye calisiyor.

Nokian lastik bence cok iyi . internetten yorumlarini okuyabilirsin.
  • 1917  (05.11.12 18:05:50)