Guiness Rekorları

Şimdi adamın biri müthiş bir yetenek sahibi. Götünden 100 top sokup, ağzından 200 çıkartıyor. O derece.

Şimdi bu adam yetkilileri çağırıp, kalabalık da topnanınca yapamazsa n'oluyor?

Kaç deneme şansı oluyor? Deneme şansı oluyor mudur?

Hayır video'ları izliyorum, adamlar sanki tek yapışta kırıyorlar gibi.

Aydınlanmak istiyorum dostlar.

başvuru için kesinlikle bir deneme videosu falan gönderiyorlardır.
oradaki yetkili abiler de değerlendiriyorlardır ona göre geliyorlardır.

yoksa öyle bakın bakın ben napıyorum diyince toplanmıyorlardır.
  • schwarze rose  (05.11.12 15:00:17)
tamam da deneme videosundan sonra rekortmen sıçarsa ne olacak?

  • nezaretten taharet  (05.11.12 16:03:13)
belgeyi alamiyor.

kesin vardir onun masrafi falan zaten. o kadar prof hakemler falan bedavaya gelme zaten. o para yaniyordur mesela.
bir de tv'de falan canli yayinlaniyorsa feci rezil oluyorsun.

bir de bazi rekorlarda hemen kirildi denmiyor, inceliyorlar falan sonradan diyorlar bu olmus.
yani her seferinde hop diye vermiyorlar basarili olsa bile deney.
  • burfak  (05.11.12 16:59:01 ~ 17:00:20)