türkcell 3g

4gb öğrenci tarifesi ayda 35 lira 1 yıl taahhütlü aldım bunu. fakat bir ay sonra yeni taşındığım evde sınırsız internet olduğundan, 3g bir kenarda öylece durur oldu. hiçbir işime yaramıyor fakat hala her ay 35 lira ödemek zorundayım. ikinci ayın parasını yatırmaya gidicem ama ayaklarım geri geri gidiyor. hiç kullanmıyorum ve ayda 35 lira veriyorum. evdeki sınırsız için de 20 lira veriyorum. hadi o 20yi geç, kullanıyorum ama havaya 35 atmak öğrenci insanın içine oturuyor. 1 yıl taahhütlü biliyorum evet alırken de biliyordum ama buraya taşınacağım yoktu hesaplarda.

bu 35ten kurtulma imkanı yok mu hiç? azaltma imkanı ya da?

taahhütü anca cezasını ödeyerek sona erdirebilirsiniz.

  • orange coffee  (04.11.12 22:13:59)
arayıp sordun mu taahhütten cayma bedeli nedir diye? bir yıl boyunca ödeyeceğin toplam ücretten azsa iptal ettir gitsin.

  • altikereyedi  (04.11.12 22:14:52)
cezası da kendisi kadar mıdır acaba? mesela ttnet iptalinde kalan ayların normal parası neyse, hepsini topluca ödememizi istemişlerdi. bu da öyle midir?

@altikereyedi arayıp sorayım bari ne kadarmış iptal ücreti.
  • ben butun cbnce dizilerini izliyorum  (04.11.12 22:15:28 ~ 22:16:48)
yanılmıyorsam 3 aylık cayma bedeli cezası var,,,çekmiyor vs diyip çamura yatmayı deneyebilirsin tabi...

  • eksi_kisilik  (04.11.12 22:17:10)
@eksi_kisilik onu denedik de gelip bakıyorlarmış meğer. ev zaten tam merkezde. tutmadı çekmiyor numarası :)

  • ben butun cbnce dizilerini izliyorum  (04.11.12 22:19:09)
o 35 tl haricinde son ay bi 35 tl daha ödiceksin. vergi falan filan diye bi ödemeleri daha var. ben ödedim. ödememe gibi bi şans yok malesef.

  • nemo problemo  (04.11.12 22:20:57)
@nemo problemo totalde maksimum 100 civarına kurtulabilirim yani? iyiymiş o zaman

  • ben butun cbnce dizilerini izliyorum  (04.11.12 22:24:22)