[]

bonus sanal kart v2

Sadece garantinin bonus sanal kart sistemiyle ilgili sorum var, sanal kartın ne olduğunu biliyorum.

Sanal kartıma limit tanımladım, ödeme yaptım. Şu anda kredi kartımda herhangi bir provizyon bilgisi yok, kart daha yeni kullanıma kapalı.

Sanal kartım kısmında ise, kredi kartıma bağlı, borç ödeme tuşu var ayrıca ve provizyonda 40 tl gözüküyor.

1-) Garanti sanal kartın borç ödeme sistemi ayrıca mı yapılıyor? Normal kartın ekstresine dahil olmuyor mu?

2-) Ben kredi kartı borcumu başka bankadan ödeyebiliyorum, peki sanal kart borcumu başka bankadan nasıl ödeyebilirim?

 
Sanal kartınızdaki limitinizden miktar düştüyse, ilgili hesap kesim tarihinden sonra ekstrenizde borç olarak gözükecektir. Yani ödeme için fazladan bir şey yapmanıza gerek yok.


  • upland prince  (02.11.12 08:01:26) 
1-Sanal kartın fiziki kartına bağlı olduğu için sana gelecek olan ekstrede sanal kart ile yaptığın işlemler de görünecek. kart borcunu ödediğinde hepsi ödenmiş olacak.

2-Normalde kart borcunu başka banadan ödeyebiliyorsan sanal kartın kredi kartına bağlı olduğundan yine aynı şekilde ödeme yapabilirsin diye düşünüyorum.
  • poseidon1  (02.11.12 09:22:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.