Karizma Meselesi

Yeni tanışılan bir insanın ismini unutuyormuş gibi yapıp ismini tekrar tekrar sormak ve bu şekilde onu değersiz görmeye çalışmak bir insana ne kadar karizma kazandırabilir?

Hiç. Hem senin dediğin başka bir şey, öyle bir şey olsa karizma olmaz. Karizma başka bir şey.

  • 4dr4melekh  (01.11.12 21:39:50)
kaybettirir, üstüne bi de salak damgası bastırır. bi de, adra +1

  • d.  (01.11.12 21:40:16 ~ 21:40:29)
karizma değil de karşındakini önemsediğini belli etmemeye çalışmaktır o. ve kesin çok önemsediğin biridir aslında.
insanoğlu garip.

  • proculianus  (01.11.12 21:41:18)
abi cok kotu bir sey o , ben insan ismini hatirlayamam , her unutusumda gerizekali gibi gozuktugumu varsayarim yerin dibine gecerim.

  • fakyoras  (01.11.12 21:44:54)
bu tür küçük aktiviteler karizmayı arttırmaz, karizmanızı bir kişinin gözünde arttırmak istiyorsanız o kişiden alakasız bir şey yapmalısınız

  • wayne  (01.11.12 21:45:55)
Karizma önemsememekle değil önemsediğini göstermemek ama önemsediğini hissettirmekle olur.

  • lpgli tosbaga  (01.11.12 21:47:26)
lpgli +1 ama bunun için tecrübe lazım.

  • fucking colombian  (01.11.12 21:56:42)
Örneğin sevgili kişisinin kardeşi var, pek muhatap olmuyorsunuz. Sevgili kişisi sana doğumgünü olduğunu söylemeden kardeşim ve arkadaşlarıyla olucaz diye çağırdı. Sen sana söylenmediği halde doğum gününü biliyorsan ve hediyen hazırsa yanında işte bu karizmatik kılar seni.

Erkeksen bu çok daha önemlidir. Bir kadın kendisine sürekli ne yapalım diyen erkeği ezik bulacaktır, şunu yapalım diyen erkeği kaba bulacaktır, ama kadının ne istediğini bilip de bunu yapalım diyen erkek kazanacaktır.
  • lpgli tosbaga  (01.11.12 22:04:01)