Adana-T.Özal'dan Havalimanına

Turgut Özal Bulvarındayım, hangi otobüsler beni havalimanına götürür? Galiba burdan 8A/B geçiyor. Minibüs tercih etmek istemiyorum zira sırt çantam ve valizim var. Bir de otobüs havalimanının neresinde bırakıyor? Taksi tutayım diyeceğim ama şehirde doğru düzgün taksi de yok ki. Direkt Özal'dan taksiyle havalimanı ne kadar tutar?

diğer sorularının cevabını bilmiyorum ama adana'da taksiler sokuyor. çok çok mecbur kalmazsan binme. binersen de pazarlıksız binme.
Turgut Özal'dan direkt havaalanına gidecek otobüs bulamazsan gazipaşa/reşatbey civarlarına gel (8a ve 8b dahil bi dolu otobüs geliyor), taksiyle 10-15 lira tutuyor havaalanı.

  • black sabahat  (01.11.12 18:15:04)
anadolu lisesi'nden metroya bin. istiklal'de in. oradan meydan 1

  • ben smyrna  (01.11.12 18:31:30)
civarda bi taksi durağı buldum, 30 liraya havaalanına götürüyormuş. uygun mudur sizce beyler, atlayayım mı? valizle otobüse binmek de biraz işkence olucak açıkçası. hem ben ineceğim yeri kestiremem, inince taksi bulamam falan uçağı kaçırırım.

  • hjarteblod  (01.11.12 18:35:13)
25-30 uygun

  • ben smyrna  (01.11.12 18:56:30)