Ankara hamamönü- bacchus

Merhabalar Angaaralı duyuru halkı,
Geçen bi yerlerde okudum Hamamönünde Bacchus diye bi yer varmış hoş bi yere benziyor daha önemlisi ben Hamamönüne çok yakın oturuyorum ama oraya nasıl gideceğimi anlamadım :( -efendim eskiden güzel değildi oralar gidemiyorduk, bilmiyoruz.
Tren garını mihenk alırsak, (Talatpaşa Bulvarı)bunun olduğu sokağa (Sarıkadın Sokak) bi yerden sağa sönebilmek lazım ama nerden dönülüyor ki?
yer yön konusunda da özürlüyüm, evet.

hamamönü zaten avuç kadar yer. o dediğiniz mekanı bilmiyorum ama hamamönü denen yerde bir hamam var. karacabey hamamı. hamamönü de o hamanın önü zaten. hamamın tam karşısından bir sokak giriyor. orası olsa gerek. hamamın olduğu cadde ile tren garının olduğu cadde teoride aynı cadde, talatpaşa bulvarı. ama tren garı ile hamamönü arasında epey bir mesafe var.

oturduğunuz yeri söylerseniz oradan tarif edeyim. cebeci'de falan mı oturuyorsunuz?
  • kibritsuyu  (01.11.12 15:58:26 ~ 16:01:20)
hacettepe yurtların hemen yanı

  • shotgunwoman  (11.01.15 00:25:40)